Versenyek

Dobogós helyezések kerületi földrajz versenyeken

A közelmúltban is beigazolódott iskolánk kiváló szakmai munkánjának hatékonysága.

Két tanuló is szép helyezést ért el a 11. kerületi versenyeken, és ezzel mindketten tovább jutottak az országos versenyre.

 

A XXVII. Teleki Pál kerületi földrajz tudományos versenyen Krett Zsuzsanna 8.b osztályos tanuló I. helyezett lett. Felkészítő tanára: Fehérvári László

Ezzel az eredménnyel részt vesz a XXVII. Teleki Pál Kárpát-medencei Országos Földrajz-földtan versenyen.

Valamint Zsuzsanna megnyerte a kerületi Vers- és prózamondó versenyt is.

!!Friss hír!!

A 8. osztályos tanuló a Teleki Pál Kárpát-medencei Országos Földrajz-földtan verseny budapesti fordulóján 8. helyezést ért el.

 

Kaán Károly kerületi természet- és környezetismereti versenyen Körmendi András 5.a osztályos tanuló II. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Fehérvári László

András így bejutott a fővárosi fordulóra.

 

A Fővárosi matematika verseny kerületi fordulójának eredményei az alábbiak szerint alakult iskolánk tanulói tekintve:

5. évfolyam:

 

Frivaldszky Gergely 5.a, 13. helyezett, felkészítő tanára: Székely Erika

Takács Zalán 5.a, 18. helyezett, felkészítő tanára: Székely Erika

Rónai Dániel 5.a, 20. helyezett, felkészítő tanára: Székely Erika

 

6. évfolyam:

Fajszi Karsa 6.b, 1. helyezett, felkészítő tanára: Szögi Gábor

Márta Ákos 6.b, 6. helyezett, felkészítő tanára: Szögi Gábor

Rumi Nimród 6.b, 15. helyezett, felkészítő tanára: Szögi Gábor

 

7. évfolyam:

Jónás Ródrigó 7.b, 3. helyezett, felkészítő tanára: Szendrőiné Szabó Andrea

Ternusz-Nagy Kevin 7.b, 5. helyezett, felkészítő tanára: Szendrőiné Szabó Andrea

 

8. évfolyam:

Wojniczky Zsófia 8.b, 6. helyezett, felkészítő tanára: Szögi Gábor

Toman Helka 8.b, 15. helyezett, felkészítő tanára: Szögi Gábor

 

Gratulálunk a tanulóknak és felkészítő tanáraiknak is!

 

 

Tanulmányi versenyek - alsó tagozat 2018-19. I. félév

Gazdagrét-Csíkihegyek Általános Iskola

Tanulmányi versenyeredmények – alsó tagozat

2018-19.

 I. félév

Iskolai versenyek

 

Rajzverseny

 

1. évfolyam:                          1. Németh Lili                        1.b

                                               1. Kovács Dávid                     1.b

                                               2. Feicht Anna                                    1.c

                                               2. Schmidt Enikő                    1.b

                                               3. Móricz Panna                     1.c

                                               3. Fekete Ábel                                   1.b

 

2. évfolyam:                          1. Barcsánszky Henrietta      2.b

                                               2. Rusznák Ádám                   2.a

                                               2. Vass Míra                           2.b

                                               3. Nánássy Boglárka              2.a

                                               3. László Tamara                    2.a

 

3. évfolyam:                          1. Bukovits Beatrix                3.b

                                               2. Mátrai Dávid                      3.c                              

                                               3. Berka Dió                            3.a

 

4. évfolyam:                          1. Kátai Emőke                      4.b

                                               2. Katkó Emese                      4.c

                                               3. Kolumbán Anna                4.b      

 

Énekverseny

3. évfolyam:               1. Kovács Rafaella                 3.a                  

                              2. Peregovics Dániel              3.b

                                               3. Győry Alíz                          3.a

 

 

4. évfolyam:               1. Katkó Emese                      4.c

                                   2. Barbinek Csinszka             4.c

                                   3. Laczkó Kata                        4.b

                                  

 

Kerületi versenyek

 

Montágh Imre emlékére rendezett alsó tagozatos „Mondd ki szépen” szépolvasó verseny

Barbinek Csinszka     4.c       dicséret

 

 

 

 

Kerületi énekverseny

Katkó Emese     4.c     2. helyezés

Kovács Rafaella         3.a       dicséret

 

Kerületi rajzverseny

Rusznák Ádám   2.a    3. helyezés

Berka Dió                   3.a        Különdíj

Bukovits Beatrix        3.b        Különdíj

Kátai Emőke              4.b        Különdíj

Katkó Emese              4.c       Különdíj

 

Kerületi karácsonyfadísz készítő verseny

Alsós osztály kategória:       3. b osztály      2. helyezés

 

Egyéni 1-4. kategória:                      különdíj:

                                               Kurta Kata, Kurta Kristóf  1.c

                                  

Újbuda Önkormányzatának 18. Vers-és Prózamondó Versenye

versmondó kategória:

Hancz Ádám               3.b       2. helyezés

 

 

 

 

Budapesti/területi versenyek

 

Bolyai  anyanyelvi csapatverseny / Dél-Buda XI. és XXII. ker./

3. évf.:

„Csibe” Csapat                      3.c       37. hely  (91 nevező csapatból)

Tagjai:

Györgyik Eszter

Nagy Léna

Schmidt Emese

Szabó Leila

„Halkak vagyunk” csapat     3.b       74. hely

Tagjai:

Oláh Petra

Kiss Noel

Prókai Kristóf

Rózsavölgyi Noémi   

 

4. évf.:

„Gyöngybetűk” csapat         4.b       62. hely  (126 nevező csapatból)

Tagjai:

Kátai Emőke

Ménesi Mira

Nagy Emese

Veres Nóra

 

 

 

„Villámerő” csapat                4.c       62. hely

Tagjai:

Barbinek Csinszka

Körmendi Lara

Kurucz Petra

Katkó Emese

 

„Űragyúak” csapat                4.a       70. hely

Tagjai:

Kátai Botond

Prezecsán Balázs

Jakab Anna

Amony Alizée Mira

 

„Angyalok” csapat                4.b       73. hely

Tagjai:

Groll Bora

Laczkó Katalin

Tóth Borka

Udvarhelyi Zsófia

 

„Nyelvászok” csapat             4.a       98. hely

Tagjai:

Bátori Alexandra

Csajági Boldizsár

Lehelvári Martin

Szentgyörgyi Elizabet

 

„Zöld teve” csapat                4.c       116. hely

Tagjai:

Murvai Lenke

Lovas Olivér

Galgóczi Ádám

Sirály András

 

 

Bolyai matematikai csapatverseny/Dél-Buda XI. és XXII. ker./

 

3. évfolyam:(89 csapatból)

„Ravaszdik” csapat               3.c       15. hely

Tagjai:                        Fajszi Horka               

                                   Rakonczay Zsombor 

                                   Juhász Péter              

                                   Stock Áron                             3

 

„Gyorszszámolók” csapat     3.a       30. hely

Tagjai:Borsós Hunor, Rakonczay Tamara, Kovács Rafaella, Tomoga Anna

 

„Villám fejtörők” csapat       3.a       57. hely

Tagjai:Nagy Áron, Tóth Boglárka, Zaman Melissa, Kertész-Kovács Kende

 

 

 

 „Okostojások” csapat          3.b       80. hely

Tagjai: Kiss Noel, Peregovits Dániel, Zatykó Lili, Hijazi Alex

 

 

4. évfolyam:(100 csapatból)           

„Menő Matekosok” csapat              4.a       15. hely

Tagjai:                        Kátai Botond             

                                   Ács-Sánta Kata                      

                                   Tóth Emília

                                   Peregovits Anna

 

„Matektörők” csapat                                   4.b       16. hely

Tagjai:Groll Bora, Laczkó Katalin, Ménesi Mira, Tóth Borka

 

„Matek mágia” csapat                     4.b       27. hely

Tagjai: Veres Nóra, Kolumbán Anna, Udvarhelyi Zsófia, Nagy Emese

 

„Matekászok” csapat                                   4.a       40. hely

Tagjai: Bátori Alexandra, Kacsándi Dorka, Amony Alizée Mira, Csajági Boldizsár

 

„Agytornászok” csapat                     4.c       80. hely

Tagjai: Barbinek Csinszka, Kollin Vince, Sirály András, Galgóczi Ádám

 

„Agyratörők” csapat                         4.c       94. hely

Tagjai:Takács Panna, Murvai Lenke, Katkó Emese, Imre Gábor

 

Tanulmányi versenyek - felső tagozat 2018-19. I. félév

Gazdagrét-Csíkihegyek Általános Iskola

Tanulmányi versenyeredmények – felső tagozat

2018-19.

 I. félév

 

Iskolai versenyek

 

Simonyi Zsigmond házi helyesírás verseny

 

5. évfolyam:                           1. Körmendi András              5.a      

                                               2. Rónai Dániel                      5.a

                                               2. Pétery Norina                    5.b

                                               3. Seres Hermina                   5.b

 

6. évfolyam:                          1. Sólyom Kinga                    6.a

                                               2. Borsós Ábel                                   6.b

                                               3. Bukovits Szonja                 6.a

 

 

7. évfolyam:                          1. Sánta Kinga                                   7.b

                                               2. Varga Zsófia                       7.b

                                               3. László Réka                        7.b

 

8. évfolyam:                          1. Borsós Jázmin                    8.b

                                               2. Krett Zsuzsanna                 8.b                             

                                               3. Toman Helka                     8.b

 

 

Szép magyar beszéd” Kazinczy verseny   

                         

5-6. évfolyam:                       1. Sólyom Kinga         6.a

                                               2. Körmendi András  5.a

                                               3. Stock ildikó            6.b

 

7-8. évfolyam:                       1. Krett Zsuzsanna     8.b

                                               2. Lovász Viktor          7.a

                                               3. Bácsi Vanessza       7.b

 

                        Kerületi versenyek

 

Angol nyelvi kerületi verseny (Csak az elért pontszámuk alapján felterjesztett tanulók közül)

 

Toman Helka                         8.b                     3. hely  (70 PONT FÖLÖTT)

 

Wojniczky Zsófia                    8.b                  11. hely  (70 PONT FÖLÖTT)

 

Centgráf Barnabás                 7.b                  32. hely  (60 PONT FÖLÖTT)

 

 

Simonyi Zsigmond kerületi helyesírás verseny

 

5. évf.: Körmendi András      5.a       13. hely

6. évf.: Sólyom Kinga            6.a         5. hely

7. évf.: Sánta Kinga                7.b       13. hely

8. évf.: Borsós Jázmin           8.b         3. hely

 

 

Szép magyar beszéd” Kazinczy verseny          

                  

5-6. évfolyam:                       Sólyom Kinga             6.a                   2. hely

                                              

 

7-8. évfolyam:                       Krett Zsuzsanna         8.b                  3.hely

                                              

 

 

„Parkok és kertek Újbudán…” Ismerd meg kerületünk értékeit!” Multimédiás verseny

 

„Csiki” csapat    különdíj

Tagok:  Kenyó Martin           8.a

              Fülöp Zalán              8.a

              Szőke Anna             8.b

              Tóth Krisztina          8.b

 

 

 

Kerületi karácsonyfadísz-készítő verseny

osztályok közötti verseny kategória, 5-8. évfolyam:

                                   5.c osztály (5 tanuló)            1. hely

                                                          

Budapesti/területi versenyek

 

Bolyai matematikai csapatverseny/Dél-Buda XI. és XXII. ker./

 

5. évfolyam:

123 induló csapatból:

71. hely: „Agytörők” csapat              5.a osztály

Tagjai:Körmendi András, Frivaldszky Gergely, Takács Zalán, Rónai Dániel

 

93. hely: „Lecsó” csapat 5.c: Nagy Zsombor, Bukovits Júlia, Frank Szonja, Lantos Gergő

           

6. évfolyam:  

110 induló csapatból:

4. hely: „Unicum” csapat                 6.b osztály

Tagjai: Fajszi Karsa, Márta Ákos, Rumi Nimród, Stock Ildikó

 

49. hely: „Dezsávű” csapat               6.b osztály

Tagjai: Oláh Ditte, László Milla, Rónai Alexandra, Kunczly Bertalan

 

104. hely: „Fejtörők” csapat             6.a osztály

Tagjai: Borsós Ábel, Varga Bence, Körössényi Sámuel, Sólyom Kinga

 

7. évfolyam:

39 induló csapatból:

21. hely: „Rémes 4-es” csapat          7.b osztály

Tagjai: Farkas Amanda, László Réka, Jónás Rodrigó, Ternusz-Nagy Kevin

8. évfolyam: 0

 

2018/19  Bátaszéki országos matematikaverseny

 

Fajszi Karsa        6.a             2. fordulóba továbbjutott

Tanulmányi versenyeredmények - alsó tagozat

 

 

Gazdagrét-Csíkihegyek Általános Iskola

Tanulmányi versenyeredmények – alsó tagozat

2017-18.

 II. félév

Iskolai versenyek

 

 

Matematika háziverseny

3. évf.:

1. Kátai Botond            3.a

2. Csajági Boldizsár     3.a

3. Bátori Alexandra     3.a

 

4. évf.:

1. Körmendi András   4.a

2. Takács Zalán             4.a

3. Rónai Dániel             4.a

 

Helyesírás verseny

3. évf.:

1. Prezsecsán Balázs  3.a

2. Laczkó Katalin          3.b

3. Groll Bora                  3.b

 

4. évf.:

1. Horváth Panna        4.b

1. Körmendi András    4.a

2. Péteri Norina            4.b

3. Pongrátz Oxána       4.b

 

Szövegértés verseny

3. évf.:

1. Barbinek Csinszka  3.c

2. Keller Inez                 3.c

2. Katkó Emese             3.c

3. Kátai Botond            3.a

3. Laczkó Katalin          3.b

 

4. évf.:

1. Bukovits Júlia           4.c 

 

Szépolvasás verseny

3. évf.:

1. Ménesi Mira            3.b       

2. Veres Nóra                3.b

2. Barbinek Csinszka   3.c       

3. Jakab Anna                3.a

3. Kolumbán Anna      3.b

 

 

 

 

4. évf.:

1. Frivaldszky Gergely              4.a

2. Lőrincz Bernadett                 4.b

2. Rónai Dániel                           4.a

3. Németh Erzsébet                  4.c

3. Chamie Sarah                         4.c

 

 

Vers- és prózamondó verseny

3. évf. vers kategória:

1. Barbinek Csinszka  3.c

1. Bátori Alexandra    3.a

 

3. évf. próza kategória:

1. Keller Inez                 3.c

 

4.évf. vers kategória:

1. Rónai Dániel             4.a

2. Bukovits Júlia           4.c

3. Bálint Zalán               4.c

 

4. évf. próza kategória:

1. Takács Zalán            4.a

2. Kohlbauer Ákos       4.a

3. Zaman Merwe          4.a

3. Chamie Sarah           4.c

3. Németh Erzsébet    4.c

 

 

 

Kerületi versenyek

 

Kerületi matematika verseny

Kátai Botond                 3.a                           XIII. hely

Bátori Alexandra          3.a                           XVI. hely

 

Fekete István szépolvasási verseny

Ménesi Mira                 3.b        III. hely

Frivaldszky Gergely    4.a        Dicséret

 

Helyesírás verseny:

Laczkó Katalin               3.b        IX. hely

Groll Bora                       3.b        XIII. hely

 

Körmendi András         4.a        VI. hely

Horváth Panna             4.b        XII. hely

 

 

 

 

 

Vers- és prózamondó verseny

3. évfolyam, vers kategória:

Bátori Alexandra          3.a        V. hely

Barbinek Csinszka        3.c        VIII. hely

 

3. évfolyam, próza kategória:

Keller Inez                      3.c        Különdíj

 

4. évfolyam, vers kategória:

Rónai Dániel                  4.a        IX. hely

 

4. évfolyam, próza kategória:

Takács Zalán                  4.a        IX. hely

 

 

Kerületi közlekedési verseny

Rónai Dániel                 4.a        I. hely

 

 

 

Zrínyi Ilona területi matematikaverseny (XI. és XXII. ker.):

2. évf.: 387 fő közül

Borsós Hunor                2.a         65. helyezés

Fajszi Horka                  2.c         75. helyezés

Rakonczai Tamara       2.a          97. helyezés

Nagy Áron                     2.a         99. helyezés

 

3. évf.: 454 fő közül

Szentgyörgyi Elizabet              3.a          25. helyezés

Bátori Alexandra                        3.a          47. helyezés

Kolumbán Anna                         3.a        107.helyezés

 

4. évf.: 385 fő közül:

Frivaldszky Gergely                   4.a        10. helyezés

Takács Zalán                                4.a        41. helyezés

Bukovits Júlia                              4.c         66. helyezés

Körmendi András                       4.a        68. helyezés

Szabó-Pálffy Mátyás                 4.b        79. helyezés   

 

Tanulmányi versenyeredmények - felső tagozat

 

Gazdagrét-Csíkihegyek Általános Iskola

Tanulmányi versenyeredmények – felső tagozat

2017-18.

 II. félév

Iskolai versenyek

 

 

Matematika háziverseny

5. évf.:

1. Fajszi Karsa               5.b

2. Stock Ildikó               5.b

3. Márta Ákos               5.b

 

6. évf.:

1. Lutor Júlia                 6.a

2. Jónás Rodrigó           6.b

3. Imre Zsófia                6.a

 

7. évf.:

1. Wojniczky Zsófia    7.b

2. Toman Helka Zita    7.b

3. Borsós Jázmin          7.b

 

8. évf.:

1. Németh Adél           8.b

2. Rózsa Noémi            8.b

3. Kocsis Botond          8.a

 

Történelem verseny

5. évf.:

1. László Milla               5.b

2. Borsós Ábel               5.a

3. Rónai Alexandra      5.b

 

6. évf.:

1. Lutor Júlia                 6.a

2. Imre Zsófia                6.a

3. Kurtács András        6.b

 

7. évf.:

1. Krett Zsuzsanna      7.b

2. Kenyó Martin           7.a

3. Keszthelyi Soma      7.a

 

8. évf.:

1. Revuczky Helga       8.a

2. Kiss Márk                   8.a

 

 

 

 

 

Kazinczy-verseny

5-6. évf.:

1. Sólyom Kinga           5.a

2. Stock Ildikó               5.b

3. Rónai Alexandra      5.b

 

7-8. évf.:

1. Németh Eszter        8.b

1. Rózsa Noémi            8.b

2. Lévai Angelika          8.a

3. Frivaldszky Rita        8.a

 

Vers- és prózamondó verseny

5-6. évf. vers kategória:

1. Stock Ildikó               5.b

2. Borsós Ábel               5.a

3. László Milla               5.b

 

5-6. évf. próza kategória:

1. Rónai Alexandra     5.b

 

 

7-8. évf. vers kategória:

1. Krett Zsuzsanna      7.b

2. Németh Adél            8.b

2. Kunczly Nikoletta    7.b

 

 

 

Kerületi versenyek

(csak az első tíz helyezés)

 

Kerületi matematika verseny

Fajszi Karsa                    5.b          2. helyezés

Stock Ildikó                    5.b          9. helyezés

Lutor Júlia                      6.a          7. helyezés

Toman Helka                 7.b          7. helyezés

Németh Adél                8.b          3. helyezés

Rózsa Noémi                 8.b        10. helyezés

 

Herman Ottó biológia verseny

Krett Zsuzsanna          7.b        5. hely

Kiss Márk                       8.a        8. hely

 

 

Fekete István szépolvasó verseny

Rónai Alexandra          5.b        1. helyezés

Sólyom Kinga                5.a        2. helyezés

 

 

„Olvass velünk” 2 fordulós könyvtári vetélkedő /FSZEK rendezésében/

III. helyezés:

Imre Zsófia                     6.a

Koris Kinga                     6.a

Lutor Júlia                      6.a

 

 

„Szép magyar beszéd” (Kazinczy) verseny

Sólyom Kinga                5.a        4. helyezés

Stock Ildikó                    5.b        5. helyezés

Rózsa Noémi                 8.b        8. helyezés

 

Vers- és prózamondó verseny

Vers kategória:

Stock Ildikó                                  5.b        3. helyezés

Krett Zsuzsanna                         7.b        7. helyezés

 

Próza kategória:

Rónai Alexandra                        5.b        7. helyezés

Bodnár Hajnal Emese               8.b        8.helyezés

 

Angol szaktárgyi verseny 7. évfolyam

II. kategória, heti 4-5 óra:

Wojniczky Zsófia         7.b        7. helyezés

 

 

Angol nyelvi kreatív verseny

Írásbeli forduló:

Noname Team             2. helyezés

A csapat tagjai:

Borsós Ábel                    5.a

Mészáros Tamás          5.a

László Milla                    5.b

Solymosi Zsófia             5.b

 

Szóbeli forduló:

Gruffalo Team              2. helyezés

A csapat tagjai:

Varga Bence                  5.a

Stock Ildikó                    5.b

Rónai Alexandra          5.b

Márta Ákos                    5.b

 

Történelem verseny

Lutor Júlia                      6.a          9. helyezés

Krett Zsuzsanna           7.b          7. helyezés

Revuczky Helga            8.a        3. helyezés

 

 

 

 

Vizuális kultúra-rajzverseny

5-6. évfolyam:

Szomolányi Tímea       5.b        7. helyezés

Solymosi Zsófia             5.b        8. helyezés

Stock Ildikó Petra         5.b        9. helyezés

Rumi Nimród                              5.b    Különdíj

Sólyom Kinga                              5.a    Különdíj

7-8. évfolyam:

Szőke Anna Lili             7.b        2. helyezés

Kalászi Anna                  8.a        5. helyezés

Horváth Szonja             8.a        8. helyezés

 

Kerületi informatika verseny

Zatykó Bálint                               6.a        7. helyezés

Szécsényi Melinda                    6.b        8. helyezés

 

Kerületi közlekedési verseny

Farkas Amanda            6.b        2. helyezés

 

 

 

Zrínyi Ilona területi matematikaverseny (Dél-Budai XI. és XXII. ker.):

Csapatverseny:

5. évf.:

Zrínyi csapat:  2. helyezés 31 csapatból

A csapat tagjai:

Stock Ildikó                    5.b       

Fajszi Karsa                    5.b       

Rumi Nimród                5.b

 

7. évf.:

A kerületi csapatok közül a 3. helyezés:

A csapat tagjai:

Toman Helka                 7.b       

Krett Zsuzsanna           7.b       

Bodnár Réka                  7.b

 

Egyéni verseny (csak az első harmadban végzett tanulók):

5. évf.: 334 fő közül

Stock Ildikó                    5.b                        7. helyezés

Fajszi Karsa                    5.b                      14. helyezés

Rumi Nimród                5.b                      25. helyezés

Márta Ákos                    5.b                      44. helyezés

Borsós Ábel                   5.a                      85. helyezés

 

6. évf.: 221 fő közül

Lutor Júlia                      6.a        35. helyezés

Rab Maximilla Zoé       6.a        56. helyezés   

 

 

 

 

7. évf.:  181 fő közül:

Toman Helka                7.b        35. helyezés   

Krett Zsuzsanna           7.b        37. helyezés

 

8. évf.: 148 fő közül:

Rózsa Noémi                 8.b        26. helyezés

Lóki Márk                       8.a        35. helyezés

Kalászi Anna                  8.a        50. helyezés

 

 

Fővárosi matematika verseny:

Fajszi Karsa                    5. helyezés (43 bejutott tanuló)

 

 

TIT Kalmár László 2 fordulós Matematika Országos Verseny              

Fajszi Karsa                    5.b        4. helyezés (28 bejutott tanuló)

Tanulmányi versenyeredmények felső tagozaton

Gazdagrét-Csíkihegyek Általános Iskola

Tanulmányi versenyeredmények – felső tagozat

2017-18.

 I. félév

Iskolai versenyek

 

Gratulálunk minden résztvevőnek.

 

Simonyi Zsigmond házi helyesírás verseny

5. évfolyam:                          1. Sólyom Kinga                    5.a

                                               2. Stock Ildikó                        5.b

                                               3. Fajszi Karsa                        5.b

 

6. évfolyam:                          1. Imre Zsófia                        6.a

                                               2. Bácsi Vanessza                   6.b

                                               3. Nagy Laura                        6.b

 

7. évfolyam:                          1. Borsós Jázmin                    7.b

                                               2. Krett Zsuzsanna                  7.b                             

                                               3. Fülöp Réka                          7.b

 

8. évfolyam:                          1. Rózsa Noémi                      8.b

                                               2. Lázár Viktória                     8.a

                                               3. Kalászi Anna                       8.a      

 

 

Varga Tamás országos matematikaverseny iskolai forduló:

7. évfolyam:                           1. Borsós Jázmin       7.b

                                                1. Nagy Enikő            7.b

                                                3. Fülöp Réka             7.b

 

8. évfolyam:                          1. Kocsis Botond       8.a

                                               2. Baranyi Lívia          8.a

                                               3. Rózsa Noémi          8.b

Biológia verseny

7. évfolyam:                          1. Krett Zsuzsanna    7.b

                                               2. Borsós Jázmin         7.b                             

                                               3. Fülöp Réka              7.b

 

8. évfolyam:                          1. Kiss Márk               8.a

                                               2. Horváth Szonja       8.a

                                               3. Siyam Írisz              8.a      

Kémia verseny

7. évfolyam:                          1. Krett Zsuzsanna    7.b

                                               2. Toman Helka          7.b                             

                                               3. Fülöp Réka              7.b

 

8. évfolyam:                          1. Lóki Márk              8.a

                                               2. Kalászi Anna           8.a

                                               3. Kocsis Botond         8.a      

 

 

 

                           Kerületi versenyek

 

Angol nyelvi kerületi verseny

 

Wojniczky Zsófia                    7.b                   22. hely    (81 indulóból)

Kollin Sára                             8.b                   11. hely (108 indulóból)

Rózsa Noémi                           8.b                   28. hely (108 indulóból)

 

 

Simonyi Zsigmond kerületi helyesírás verseny

5. évf.: Sólyom Kinga            5.a       2. hely

6. évf.: Imre Zsófia                 6.a     14. hely

7. évf.: Borsós Jázmin            7.b       6. hely

8. évf.: Rózsa Noémi              8.b       5. hely

 

Történelem verseny

8. évf. : Revuczky Helga        8.a         1. hely (38 indulóból) Továbbjutott a fővárosi döntőbe

7. évf.: Király Dávid               

 

Tiszán innen, Dunán túl” –Országos Népdaléneklési Verseny kerületi fordulója

KIEMELT ARANY FOKOZAT: LÉVAI ANGELIKA 8.a (továbbjutott a fővárosi fordulóba)

 

Multimédiás verseny

„Bakancsosok” csapat         1. hely

Tagok:  Kenyó Martin 7.a

              Fülöp Zalán     7.a

              Szőke Anna  7.b

              Tóth Krisztina 7.b

 

Kerületi karácsonyfadísz-készítő verseny

Egyéni kategória

5-8. évfolyam:

                                    Toman Helka Zita     6.b                  III. hely

                                                          

 

                                              

Budapesti/területi versenyek

 

Bolyai matematikai csapatverseny/Dél-Buda XI. és XXII. ker./

 

5. évfolyam:125 indulóból:

3. hely: „Kiszámolók” csapat

Tagjai: Fajszi Karsa                5.b

            Rónai Alexandra       5.b

            Márta Ákos                5.b

            Rumi Nimród             5.b

 

31.hely: „Számbűvölők” csapat: Borsós Ábel, Hodik Lilla, Bukovits Szonja, Varga Bence 5.a

41.hely: „Észagyak” csapat: Stock Ildikó, László Milla, Simon Anna, Oláh Ditte 5.b

           

8. évfolyam: 48 indulóból:

10. hely: „Ananászok” csapat: Németh Adél, Németh Eszter, Rózsa Noémi, Csabai Nikolett 8.b

Tanulmányi versenyeredmények alsó tagozaton

Gazdagrét-Csíkihegyek Általános Iskola

Tanulmányi versenyeredmények – alsó tagozat

2017-18.

 I. félév

 

Iskolai versenyek

 

 

Gratulálunk minden résztvevőnek.

 

 

Rajzverseny

 

 

1. évfolyam:                          1. Kálmán Lili                         1.b

                                               1. Barcsánszky Henrietta      1.b

                                               2. Simon Zsófia                      1.c

                                               2. Rusznák Ádám                    1.a

                                                3. Molnár Hajnalka                1.c

                                               3. Sztancsik Zalán                   1.a

 

2. évfolyam:                          1. Stanzel Emese                   2.c

                                               1. Stock Áron                        2.c

                                                2. Bukovits Beatrix                 2.b

                                               2. Zaman Melissa                  2.a

                                               3. Schmidt Emese                  2.c

                                               3. Mátrai Dávid                      2.c

 

3. évfolyam:                          1. Katkó Emese                     3.c

                                               2. Barbinek Csinszka              3.c                              

                                               3. Südi Anna                            3.b

 

4. évfolyam:                          1. Nagy Kamilla                     4.a

                                               2. Pongrátz Oxána                  4.b

                                               3. Burján Regina                    4.c      

 

Énekverseny

3. évfolyam:               1. Katkó Emese         3.c                  

                            2. Kolumbán Anna      3.b

                                               3. Jakab Anna             3.a

 

 

4. évfolyam:               1. Krett Zita               4.b

                        2. Molnár Luca           4.b

                                    3. Szilágyi Enikő         4.a

                                   

 

Kerületi versenyek

 

Montágh Imre emlékére rendezett alsó tagozatos „Mondd ki szépen” szépolvasó verseny

VII.helyezés:               Körmendi András 4.a

 

 

 

Kerületi rajzverseny

2. évfolyam:

 Bukovits Beatrix       2.b      különdíj

 Schmidt Emese         2.c        dicséret

 

3. évfolyam:

Katkó Emese              3.c       dicséret

Barbinek Csinszka     3.c       dicséret

 

4. évfolyam:

Pongrátz Oxána         4.b      1. hely

Nagy Kamilla             4.a       2. hely

Bukovits Júlia            4.c       dicséret

 

Kerületi karácsonyfadísz készítő verseny

Alsós osztály kategória: 2. c osztály                        3. helyezés

Egyéni 1-4. kategória:

különdíj:

Németh Erzsébet, Burján Regina, Chamie Sarah  4.c     

 

 

Budapesti/területi versenyek

 

Bolyai matematikai csapatverseny/Dél-Buda XI. és XXII. ker.

 

3. évfolyam: (111 csapatból)          

„Matepatikusok” csapat      21. hely

Tagjai:                         Amony Alizée Mira                3.a

                                    Csajági Áron                           3.a

                                    Kacsándi Dorka                      3.a

                                    Kátai Botond                          3.a

 

„Villám” csapat                     36. hely

Tagjai: Barbinek Csinszka, Sirály András, Csonka Botond, Keller Inez 3.c

 

„Számkirálynők” csapat       51. hely

Tagjai: Ács-Sánta Kata, Bátori Alexandra, Peregovits Anna, Szentgyörgyi Elizabet 3.a

 

 

4. évfolyam:(120 csapatból)          

„Agytörők” csapat                38. hely

Tagjai:                         Takács Zalán              4.a

                                    Rónai Dániel               4.a

                                    Frivaldszky Gergely    4.a

                                    Körmendi András       4.a

 

 

 

Matematikai versenyeken 2014-ben elért eredményeink

Közlekedési verseny

Az újbudai közlekedési versenyen a 4.b osztályosok gyönyörű eredményeket értek el! 

Angol szaktárgyi verseny

A kerületi angol szaktárgyi versenyen is jelen voltunk!

Rajzpályázat

Tanulóink eredményesen szerepeltek a Gazdagréti Összefogás Egyesület által hirdetett „Magyarország Sportnagyhatalom” című rajzpályázaton.

Kerületi természetismeret csapatverseny

III. helyezést ért el a csíkis csapat!

További cikkeink...